بهداشت و درمان

همکاری بیمه سلامت برای ساخت 100 تیزر تبلیغاتی برای بیماری کرونا

محمدرضا میرزایی ، مدیر کل اداره خدمات عمومی سازمان بیمه سلامت در خصوص تولید فیلم های انیمیشن برای آموزش کودکان در زمینه پیشگیری از کرونا اظهار داشت: طبق دستور مدیر کل سازمان بیمه سلامت ، 80 درصد مطالبات به عهده پزشکان خانواده شهرستان است. 3 ماه اول سال در 2 استان فارس و مازندران سپری شد.

وی افزود: در حالی که مقدمات تسویه حساب برای سه ماه دوم در حال انجام است ، البته 80 درصد نیز در ماه دسامبر برای این دو استان پرداخت می شود.

مدیر کل اداره خدمات عمومی صندوق بیمه سلامت تأکید کرد: “خوشبختانه ما برای پزشکان خانواده شهری و روستایی پرداخت به موقع داریم و بدون شک این روش پرداخت در 15 سال گذشته ثبت نشده است.”

وی با اشاره به لزوم توجه به پیشگیری از تاج از طریق بیمه درمانی ، گفت: در زمینه پیشگیری با مشارکت وزارت بهداشت ، در دو ماه گذشته 5 برنامه آموزش بهداشت و پیشگیری از بیماری ها از جمله تولید و توزیع پزشکان سریال خانواده ، تولید و توزیع یک مستند انجام شده است ، تولید و توزیع 100 تیزر و کارتون آموزشی از تلویزیون و آموزش مجازی خانواده های بیمه شدگان از جمله برنامه های در دست اجرا است.

میرزایی گفت: البته با مشارکت وزارت بهداشت ، برنامه ای برای هر خانه در نظر گرفته شد ، پایگاه بهداشتی تحت این برنامه برای یك میلیون خانواده روستایی آموزش داده شود.

admin

برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در شرایط کرونایی

مقاله قبلی

دلیل نگهداری واکسن کرونا در دمای منفی 70 درجه

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *