دسته‌بندی نشده

واکسن کرونا برای همه است

ایرج حریرچی ، معاون وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی گفت: در دو هفته گذشته ، دستورالعمل ها به خوبی اجرا شد و برنامه بسیار بزرگی از جمله طرح شهید سلیمانی با همکاری نهادهای مختلف مانند بسیج ، سپاه ، وزارت اجرا شد. وزارت ارتباطات و وزارت کشور “. نتایج بسیار خوب بوده و میزان مرگ و میر روزانه به حدود 200 نفر رسیده است و امیدواریم وضعیت ادامه یابد.

وی افزود: همکاری جمعی خوبی شکل گرفته و همه در زمینه بهداشت کار کرده و همبستگی اجتماعی خوبی ایجاد شده و طبقات و پلیس همکاری خوبی دارند.

حریرچی گفت: “رنگهای ستاد ملی ضد کرونا در سه رنگ زرد ، نارنجی و قرمز خلاصه می شود. توصیه ما این است که از ماسک استفاده کنید ، دستان خود را بشویید ، فاصله اجتماعی را رعایت کنید و کمتر در خانه باشید و اگر واکسن دریافت کردید این توصیه ها کم نمی شوند و از بین نمی روند.

وی افزود: برخی از توصیه ها پس از شیوع کرونا مانند استفاده از دستکش نادرست بوده و تغییر کرده است ، یا دیگر ضد عفونی خیابان ها توصیه نمی شود و افراد باید نکات بهداشتی را که تا اطلاع ثانوی تأکید شده رعایت کنند.

حضور در دورهمی خانوادگی و رستوران شوخی است

حریرچی با بیان اینکه ما از دوره های شب یلدا بسیار ترسیده ایم ، گفت: دوره های شب یلدا می تواند به تلاش های دو ماه گذشته ما آسیب برساند و رعایت دستورالعمل های بهداشتی در دوره خانواده و رستوران یک شوخی و مسخره است “؛ در شب یلدا مردم می خواهند بذر بشکنند ، صحبت کنند و حافظ بخوانند و همه اینها احتمال ابتلا را افزایش می دهد.

پیشنهاد منع آمد و شد از روز پنج شنبه قبل از یلدا

وی افزود: در کشوری مانند انگلیس بیشترین سن ابتلا در نوجوانان 15-15 ساله است و این گروه سنی دو بار از نظر کرونا آزمایش می شود تا این گروه سنی در مادر کریسمس به مادربزرگ و مادربزرگ آلوده نشود ، و در فرانسه و انگلیس شب کریسمس است. ” رفت و آمد را ممنوع کنید؛ پیشنهاد منع رفت و آمد ما در روزهای 29 و 30 تصادفی است ، البته تا زمانی که مردم قرار نیست شب یلدا را جشن بگیرند و مردم پنجشنبه و جمعه شب یلدا را جشن نگیرند و پیشنهاد اصلی یک تماس است پنجشنبه شب منع رفت و آمد یلدا ، و این پیشنهاد به کمیته امنیتی و اجتماعی ستاد کرونا منصوب شد.

برگزاری زیر زمینی شب یلدا در رستوران ها و تالارهای پذیرایی

حریرچی گفت: مردم باید شب یلدا را به صورت مجازی جشن بگیرند زیرا دورهمی ها در شب یلدا می توانند باعث شعله ور شدن بیماری شوند و یک شب به یادماندنی را به یک شب سیاه تبدیل کنند و ما از فرمانداران و دهیاران می خواهیم بیشتر مراقب باشند زیرا سنت شب یلدا در شهرهای کوچک محبوبیت بیشتری دارد ، ما به کافه ها ، رستوران ها ، کافی شاپ ها و تالارهای پذیرایی در مورد جشن شب یلدا در زیر زمین هشدار می دهیم و برخورد قاطع با آنها خواهیم داشت.

بدترین نوع آپارتاید و تحریم بر ایران اعمال شده است

حریرچی در مورد تأمین واکسن کرونا گفت: دانشمندان ایرانی با جدیت در حال تولید واکسن کرونا هستند و سرمایه گذاری های زیادی نیز انجام شده است. لازم به ذکر است که ما در انتقال واکسن آنفلوانزا مشکل داشتیم و واکسن های ما در آن مسدود شد ترامپ ایران را تحریم کرده است ، ما واکسن خریده ایم و تولید مشترک را در دستور کار داریم.

“ایالات متحده کمتر از یک ششم جمعیت خود واکسن خریداری کرده است ، ترکیه ، مصر و امارات متحده عربی در حال تزریق واکسن های چینی هستند و ما باید ببینیم کدام واکسن موثرتر و از پیچیدگی کمتری برخوردار است و ما قول می دهیم واکسن مورد تأیید باشد چه کسی ، “گفت حریرچی. .


ژن خوب و نورچشمی در تزریق واکسن کرونا نداریم

معاون وزیر بهداشت گفت: “لازم به ذکر است که واکسن باید به صورت عادلانه توزیع شود و ما ژن خوبی در تزریق واکسن کرونا نداریم و طبق دستورالعمل اولویت بندی می شود. اصول دسترسی به عدالت باید ایجاد شود.

وی گفت: “ما واکسن کرونا را جلوی دوربین می گذاریم.” “مسئولان و رئیس فرمان اجرایی حضرت امام خمینی (ره) اعلام كردند كه ما ابتكار تزریق واكسن کرونا ایرانی را خواهیم گرفت و باید توجه داشت كه در صورت عدم اطمینان هیچ یك از این اقدامات موثر نخواهد بود.” اینطور نخواهد بود و ما 4000 منافق در آلبانی داریم که علیه مردم ایران نقشه می کشند و با همه این اوصاف برخی ادعا می کنند که این مقامات واکسن یا آب خارجی به خود تزریق کرده اند.

“درباره آینده ویروس کرونا ، این اشتباه است که واکسن بیماری را از بین می برد. ما هنوز نمی دانیم که پس از عفونت چه میزان ایمنی ایجاد می شود ، و ما باید ایمنی واکسن و عوارض جانبی آن را ببینیم ، و برخی از کشورهای اطراف ما این کار را نمی کنند آنها واکسیناسیون رایگان می کنند ،

معاون وزیر بهداشت گفت: “شرایط واکسیناسیون با توجه به نوع واکسن تزریقی متفاوت است. از یک طرف ، 25 درصد در ایالات متحده و 45 درصد در روسیه اعلام کرده اند که واکسن تزریق نخواهند کرد. از طرف دیگر ، برخی از واکسن ها مانند Pfizer دارای درجه هستند و یخچال های ما آنها را تا منفی 20 درجه سرد نگه می دارد و ما شرایط انتقال این واکسن را در ایران با این منطقه جغرافیایی نداریم ، اما نگرانی از نظر تأمین انرژی وجود ندارد و ما انرژی کافی برای واکسیناسیون در برابر کرونا.

admin

با ترکیب دو دارو بیماران کرونایی را درمان می کنیم

مقاله قبلی

جدیدترین آمار کرونا مجموع 52 هزار نفر قربانی ویروس کرونا شدند

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *