بهداشت و درمان

پرداختی نیرو‌های بخش سلامت در ۲ سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است

به گزارش مجله مدیکال آنلاین، سید کامل تقوی نژاد معاون توسعه ، منابع و مدیریت برنامه ریزی وزارت بهداشت از گزارش اقدامات انجام شده در زمینه توسعه منابع انسانی و ارتقا علائم خدمات بهداشتی خبر داد و گفت: در دو سال گذشته ، تحت رهبری وزیر بهداشت ستاد این وزارتخانه و دانشگاههای علوم پزشکی کشور ، اقدامات مهمی برای بهبود موقعیت کارکنان در زمینه بهداشت ، به ویژه اشتغال و اشتغال و پیشرفت مهم ، قابل توجه و قابل توجه یا عدم پیشرفت قبلی در سطح کارگران در بخش مراقبت های بهداشتی.

وی افزود: “در گزارشی درباره اهمیت اقدامات انجام شده در بخشهای مختلف برای بهبود کیفیت پرستاران ، کارکنان ، نرخ رشد دو سال گذشته و تأثیر آن در بهبود شاخص های بهداشتی ، به ویژه میزان پرستاران در رختخواب یکی از شاخص ها است. رابطه بین عوامل بهداشتی و تعداد کارکنان در این زمینه مورد بحث قرار گرفت.

معاون توسعه ، منابع و مدیریت برنامه ریزی وزارت بهداشت یادآور شد: راهکارها و اقدامات برای بهبود حقوق در اختیار تیم پرستاری قرار دارد که به طور مفصل و واضح شرح داده شده است و نشان داده است که افزایش و رشد در دو سال گذشته غیر معمول نیست و حتی در مقایسه با برآورد هزینه های اخیر ، میزان افزایش تعداد تصمیمات در بخش پرستاری قابل توجه بوده است.

وی گفت: در این گزارش اقدامات انجام شده به ویژه سیستم اصلاحات در حقوق و دستمزد و کاهش چشمگیر میانگین دوره کار کارکنان بهداشت و درمان مورد بحث قرار گرفته است. علاوه بر این ، اقدامات انجام شده در هنگام شیوع ویروس کرونا در حمایت و قدردانی از تلاش های بهداشت و درمان ، تحت اصلاحات انجام شده برای جذب از کارگران شاغل ، کارکنان بهداشتی که به شهادت رسیده اند و مقدار منابع تأمین شده برای تأمین هزینه های کارگران بهداشت.

admin

سالمندان در روزهای کرونایی چه غذایی بخورند؟

مقاله قبلی

آموزش طراحی کارت ویزیت اختصاصی در کمترین زمان

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *