بهداشت و درمان

چه افرادی ناقل بلند مدت کووید 19 هستند؟

بر اساس گزارشی از گروه علوم پزشکی پزشکی آنلاین ، اپیدمی کرونا به بزرگترین چالش بهداشتی در جهان طی یک قرن گذشته تبدیل شده است. با گذشت هر روز ، دانشمندان در حال کشف ابعاد جدیدی از رفتار ویروس هستند. اخیراً کارشناسان آمریکایی نمونه خاصی را در این زمینه کشف کردند.

زنی در ایالت واشنگتن بیش از 70 روز بدون هیچ علامتی ویروس کرونا را حمل می کند. وی در این مدت ویروس را به راحتی به دیگران منتقل کرده است. زن 71 ساله سرطان خون دارد (سرطان خون). به دلیل ضعف سیستم ایمنی بدن ، او نتوانست Covid 19 را در بدن خود تشخیص دهد.

دانشمندان می گویند این احتمال وجود دارد که افراد دارای سیستم ایمنی ضعیف بتوانند ویروس کرونا را برای مدت طولانی تری نسبت به افراد عادی حمل کنند و به دیگران منتقل کنند. پیش از این ، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده گفته بود افراد مبتلا به بیماری های نقص ایمنی پس از 20 روز قادر به انتقال ویروس کرونا به دیگران نیستند. با این حال ، یافته های جدید با این ادعا مغایرت دارد.

چه افرادی ناقل بلند مدت کرونا هستند؟

یافته های این مطالعه نشان می دهد که برخی از افراد مبتلا به بیماری های مربوط به نقص ایمنی می توانند در مدت طولانی در جامعه مجازات شوند. یک مرکز ارشد کنترل بیماری ایالات متحده گفت: “با ادامه شیوع بیماری کوید 19 در سراسر جهان ، افراد بیشتری به ویروس آلوده می شوند.” بنابراین ، بسیار مهم است که بدانید ویروس کرونا در بیماران مبتلا به نقص ایمنی چگونه کار می کند.

دانشمندان هنوز دلیل قانع کننده ای برای مشاهده نکردن علائم کرونر در این بیمار با وجود عفونت طولانی مدت پیدا نکرده اند. این یک رمز و راز است که نیاز به بررسی بیشتر دارد.

طبق منابع رسمی ، فقط 3 میلیون نفر در ایالات متحده به بیماری های نقص ایمنی مانند ایدز مبتلا هستند. از این رو ، خطر افزایش شیوع ویروس کرونا در جامعه به دلیل حضور این افراد افزایش می یابد. اکنون نزدیک به 10 میلیون نفر در کشور به Covid 19 آلوده شده اند که 240،000 نفر از آنها فوت کرده اند.


“پایان پیام”

admin

خدمات بیمه دانش آموزی حتی در تعطیلات مدرسه .

مقاله قبلی

5 میلیون واکسن آنفلوانزا در یک فرودگاه خارجی مسدود شده است / ترامپ باید برای بهای خون شهید سلیمانی را بپردازد

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *