بهداشت و درمان

کارآزمایی واکسن کرونا ایرانی در بهمن و اسفند انجام می شود

به گزارش مجله مدیکال آنلاین، علیرضا بیگلری رئیس انستیتو پاستور ایران از سرمایه گذاری مشترک بین ایران و کوبا خبر داد و گفت: “با ورود این واکسن ، گام بسیار خوبی در جهت ساخت امنیت عمومی.

بیگلری گفت حضور تیمی از محققان و ناظران ایرانی در کوبا ، یکی از پروژه های مشترک تولید واکسن کرونا ، “ایران یکی از قدیمی ترین کشورها در زمینه پزشکی و موسسه پاستور اولین موسسه واکسینه شده در خاورمیانه بود. ”

وی افزود: واکسنهای ایرانی سالهاست که در مرزها انجام می شوند و می توان گفت اکثر ایرانیان حداقل یک واکسن علیه موسسه پاستور دریافت کرده اند.

رئیس انستیتو پاستور ایران که در زمینه واکسیناسیون در کشور تأثیر مثبتی بر انستیتو پاستور و موسسه رازی داشته است ، گفت: حدود 40 سال ، نوع و روش های واکسیناسیون اغلب در بیوتکنولوژی اصلاح و واکسینه می شوند. .

وی همچنین خاطرنشان کرد: کشوری که در گذشته در فرآیند ترجمه واکسن شرکت کرده بود ، کوبا: “حدود بیست سال پیش ، فناوری واکسیناسیون هپاتیت B را از کوبا به انستیتوی پاستور ایران بردند و درصد بسیار بالایی از ایرانیان این واکسن را دریافت کردند. ” آنها آن را پیدا کردند

بیگلری گفت: “با ظهور فناوری واکسن هپاتیت B از کوبا به ایران ، نه تنها ایران توانست با بیوتکنولوژی واکسینه شود بلکه شرکتی که داروخانه ها را ساخته و توسعه داده است. در ایران ، بنابراین اولین گروه در کوبا آموزش دیدند. آنها علاوه بر تولید واکسن ، داروهایی با این فناوری در کشور تولید کردند.

همکاری

وی گفت: با تصویب مجلس شورای اسلامی ، قرار بود واکسن پنوموکوک در ایران انجام شود ، بنابراین توافق نامه ای با دولت کوبا در سال 1998 امضا شد که این امکان وجود دارد. دو کشور برای ساخت واکسن پنوموکوک با هم همکاری خواهند کرد. ”

رئیس انستیتو پاستور ایران با بیان اینکه تولید واکسن های پنوموکوکی احتمالاً یکی از پیچیده ترین و پیچیده ترین محصولات در زمینه واکسیناسیون است ، گفت: تعداد کشورها در کشور فناوری این تزریق کوچکتر از انگشتان یک دست است.

وی با بیان اینکه پس از اپیدمی تاجگذاری جهانی ، کوبا اگرچه به شدت تحت تأثیر قرار گرفت ، شروع به تولید واکسن کرد ، گفت: در ایران ، در همان زمان 17 گروه واکسیناسیون تاج را آغاز کرد ، یکی از آنها داروی ترکیبی با کوبا است.

بیگلری با مشاهده ادغام واکسن بین ایران و کوبا بر اساس زیرساخت واکسن پنوموکوک ، گفت: در حیوانات و آزمایش های آزمایشی به خوبی انجام شد. او سه مرحله از مردانگی را پشت سر گذاشت ، در مرحله اول در کوبا بسیار پیشرفت کرد و خود را ایمن و مطمئن نشان داد.

وی با بیان اینکه این واکسن که توسط ایران و کوبا تولید شده است از فناوری پیشرفته برای تولید واکسن استفاده می کند ، افزود: این فناوری باعث ایمن و بی خطر بودن واکسن می شود. و محافظت خوبی را ایجاد می کند.

رئیس انستیتو پاستور ایران گفت: مرحله دو نفره ماه گذشته در کوبا تحت نظارت موسسه پاستور ایران آغاز شد و اکنون به همکاری مشترک ادامه دارد. ای ایران فاز دو معاینات پزشکی تا به امروز ، مرحله سوم دادگاه های حقوق بشر در کوبا و ایران به پایان رسیده است.

وی همچنین با بیان اینکه بر اساس نتایج دادگاه فعلی ، اطمینان داریم که این واکسن ایمن ، موثر و مثر است ، گفت: در فوریه و مارس ، مرحله سوم واکسن برای جمعیت بین 40،000 تا 50،000 نفر در ایران مورد مطالعه قرار می گیرد. بر اساس نتایج یک و دو آزمایش ، امیدواریم در مرحله سوم که در ایران و کوبا است ، نتایج خوبی برای ورود به زمینه عمومی استفاده از واکسن بدست آوریم.

خبر خوب برای مردم

بیگلری گفت: “ایمنی و اثربخشی این واکسن در افراد مسن ، سالمندان و افراد مبتلا به این بیماری بسیار خوب بوده است.” “هر گروهی می تواند بدون نگرانی از این واکسن استفاده کند که خبر خوبی برای مردم است.”

وی افزود: “با ظهور این واکسن ، اتحاد ایران و کوبا گام مثبتی در ایجاد امنیت عمومی در برابر کرونا خواهد برداشت.”

رئیس انستیتو پاستور ایران گفت: خوشبختانه ایران با تشکر از اینکه این یک فرصت بی نظیر است ، اقدام به تشویق ایجاد راه حل کرده است ، بنابراین 17 گروههایی که روی واکسن در ایران کار می کنند در همه دنیا کار می کنند.

وی با اشاره به اینکه همه واکسن ها در داخل منزل تولید می شوند ، گفت: “باید صبر کنیم و ببینیم کدام یک از این واکسن ها از گروه های حیوانی و انسانی یک ، دو و سه می آید.”

“دو چیز وجود دارد که در سیستم واکسن بسیار مهم است. اولین مورد واکسن واکسن است ، به این معنی که هر کشوری می تواند سه واکسن با فناوری های مختلف بسازد. تولید این سه واکسن می توان برای ساخت برخی داروها استفاده کرد ، زیرا در موارد دیگر واکسن ها مشابه هستند. ” آنها وجود دارند و هرچه کشور بتواند واکسن متفاوتی دریافت کند ، واکسن بیشتری نیز می تواند انجام دهد.

وی گفت: “اولین قدم همیشه دشوارترین مرحله است.” “هنگامی که این فناوری به کار گرفته شد ، توسعه آن با فن آوری های جدید واکسن امکان ساخت سایر مواد شیمیایی را فراهم می کند.” دوم ، واکسیناسیون نقطه تلاقی علوم و فنون مختلف است ، به این معنی که کشوری که این واکسن را تولید می کند پیشرفت زیادی در زمینه مهندسی ، دارویی ، دارویی ، اپیدمیولوژی ، بیوتکنولوژی و محصولات بیولوژیکی دارد. ویروس شناسی و میکروب شناسی و سایر رشته های انضباطی. دانش استفاده می شود برای واکسیناسیون.

رئیس انستیتو پاستور ایران با تأکید بر اینکه تولید واکسن باعث شده دانشمندان دیگر کشور مدرن و مقاوم باشند ، افزود: سرمایه گذاری در واکسن ها مهم است و با توجه به سابقه ملی قوی در سالهای گذشته ، اکنون از این فرصت Covid 19 استفاده کنید و از هر لحاظ ساخت واکسن را تشویق کنید ، زیرا بیماری Covid آخرین بیماری نیست در منطقه ای که واکسینه خواهد شد ، و ما این بیماری ها را در سال های آینده تکرار خواهیم کرد ، و سپس این سرمایه گذاری ارزشمند خواهد بود. ما با چشم خود می بینیم.

اقدامات ایمنی و امنیتی در ایران و کوبا انجام شده است

وی گفت: با توجه به اینکه همه دنیا کوبا را به عنوان تجربه واکسن می شناسند و همچنین ایران سالهاست در زمینه واکسیناسیون فعالیت می کند ، ما از زمان طراحی به واکسیناسیون تاج توجه زیادی داشته ایم. از ایمنی و کیفیت بالایی برخوردار هستند ، یعنی واکسن های تولید شده توسط ایران و کوبا از تولید شده ترین واکسن ها در جهان هستند و نوع فناوری استفاده شده بسیار بی خطر است.

“دوباره باید بگویم که واکسن ادغام بین ایران و کوبا به دلیل فناوری استفاده شده از امنیت بالایی برخوردار است و قطعاً یکی از عملکردهای مهم واکسن در هنگام مدل فاز 3 واکسن های تولید شده در سراسر جهان را به پایان رساند “، بیگلری گفت. این نشان دهنده پتانسیل ایران و کوبا در طراحی و تولید یک ترکیب واکسن است.

وی با بیان اینکه واکسن ترکیبی ایران و کوبا در عین بی خطر بودن ، بسیار کارآمد است ، اظهار داشت: با توجه به سیستم قضایی ، می توان پیش بینی کرد که این واکسن یکی از برترین واکسن های Covid 19 در جهان شد. ”

رئیس انستیتو پاستور ایران در مورد اثرات واکسن های خارجی که توسط رئیس اجراییه نیز هشدار داده شد ، گفت: “یکی از موارد مهم در مورد واکسن ها ، واکسن ها رایج است. آنها تجربیات خاص خود را دارند و این به نوع و روش ساخت و فناوری انتخاب شده بستگی دارد. ” از نو

“برخی از واکسن ها ساخته شده و مضر شناخته شده هستند ، به عنوان مثال ویروس از بین رفته و سپس مجدداً به بدن تزریق می شود ، و از آنجایی که مدتهاست با این فناوری آشنا هستیم و مردم از این طریق واکسینه شده اند. ” و استفاده شده است ، بنابراین ما تأثیر آن را می دانیم.

بیگلری افزود: ما به خوبی از اثرات دوباره واكسن در برخی از واكسن ها آگاه هستیم ، اما به دلیل فاجعه جهانی ناشی از Covid 19 ، منجر به تولید تعدادی واكسن شده است كه توسط انسان استفاده نمی شود. واکسن و یک بار هم یک بیماری. R.NH (روشی که در واکسنهای Pfizer و امروزه استفاده می شود) اولین باری است که از این روش استفاده می شود.

“واکسیناسیون ممکن است ایمن و موثر باشد ، اما باید توجه داشت که بستری شدن در بیمارستان در حال حاضر کوتاه مدت است ، به این معنی که واکسن ممکن است بعد از پنج یا 10 سال بر روی جمعیت تأثیر بگذارد. ، “او گفت. بنابراین علامت سال در حال حاضر بدون پاسخ وجود دارد. رئیس انستیتو پاستور ایران با بیان اینکه دانشمندان بدون تأثیر این واکسن ها را نمی توان با اطمینان گفت.

وی با اشاره به 17 گروه ایرانی که در حال حاضر روی واکسن کرونا کار می کنند ، گفت: “دو واکسن دیگر توسط شرکت های دانش در موسسه پاستور تولید می شود. علاوه بر این گروه ها دوم ، ما این واکسن را نیز در همکاری با کوبا داریم.

بیگلری با بیان اینکه یکی از واکسن های ایران وارد بدن انسان شده و اولین مرحله آزمایش است ، گفت: “یکی دو شرکت ایرانی دیگر وارد می شوند مرحله اول دادگاه بیمارستان در هفته های آینده. ”

 

admin

5 نفر در ایران به کرونای انگلیسی مبتلا شدند

مقاله قبلی

آموزش تری دی مکس برای طراحی معماری معاصر

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *