بهداشت و درمان

کسانی که موادمخدر مصرف می کنند بیشتر دچار کرونا می شوند

 

احتمال ابتلای مصرف‌کنندگان موادمخدر به کرونا بیش از دیگران است

به گزارش مجله مدیکال آنلاین، علی فرهودیان معاون رئیس جمهور چهاردهمین کنگره بین المللی در مورد گفت: “در حال حاضر ، کشور ما یکی از کشورهایی است که با بیماری کرون دست و پنجه نرم می کند و تحقیقات زیادی را در این زمینه انجام داده است.”

وی افزود: “برای اولین بار مقاله ای که کشورمان با موضوع اعتیاد و تاج گذاری تهیه کرده است که در انجمن جهانی نیز منتشر شد پزشکی اعتیاد “. تحقیقات اساسی در مورد مطالعات جهانی در گروه های یک و دو انجام شد و دریافت خدمات کمتری نسبت به سایر عفونت های ویروس کرونا در اختیار مصرف کنندگان مواد مخدر است.

نایب رئیس چهاردهمین کنگره بین المللی علوم اعتیاد و کنفرانس آسیایی انجمن جهانی داروی اعتیاد اظهار داشت که موضوع تاج و اعتیاد موضوع مورد بحث در این کنفرانس خواهد بود. داروهای آسیایی در کشور ما می توانند نتایج خوبی به همراه داشته باشند.

فرهودیان در پاسخ به این سوال که آیا به نظر می رسد مصرف کنندگان مواد مخدر کمتر از سایر افراد جامعه در معرض بیماری قلبی هستند؟ “نه ، نه ، نه ، اما شواهد علمی نشان می دهد که افراد معتاد به احتمال زیاد به بیماری قلبی مبتلا هستند. از آنجا که این افراد نه تنها آسیب پذیرتر از سایر افراد عادی هستند ، اما رعایت دستورالعمل های تجویز شده توسط این افراد احتیاط کمتری دارد. همچنین ، اگر از داروها برای درمان بیماری قلبی استفاده شود ، به احتمال زیاد به دلیل این بیماری عوارض جدی دارند.

admin

انتقال کرونا بر اثر بلند صحبت کردن ۵۰ درصد افزایش می یابد

مقاله قبلی

نکات مهم برای خلاقیت در آموزش طراحی لوگو

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *