دسته‌بندی نشده

5 نفر در ایران به کرونای انگلیسی مبتلا شدند

به گزارش مجله مدیکال آنلاین، سیما سادات لاری ، سخنگوی وزارت بهداشت برای اجرای پروژه شهید سلیمانی در 6 دانشگاه و دانشکده پزشکی در راه سفر به استان خراسان شمالی و بازدید از مرکز 16 ساعته امام علی (ع) (ع) بیمارستان بجنورد به خبرنگاران گفت: انواع مختلف بیماری ها. نفس در همه جای دنیا مورد نیاز است و کوید 19 بیماری تنفسی است که ممکن است در طولانی مدت به آن مبتلا شویم ، بنابراین در هر صورت مردم همیشه باید آن را دنبال کنند.

معاون وزیر بهداشت اظهار داشت: “به نظر می رسد موج چهارم بیماری قلبی در راه است ، مگر اینکه همه واکسن بزنند. عروق کرونر و وضعیت آن کاملاً تنظیم نشده است ، مردم باید به قوانین شتی مانند قبل و حتی جدی تر فکر کنند. ” در دسترس.

وی در مورد اجرای پروژه شهید سلیمانی گفت: این پروژه که از اوایل دسامبر سال جاری آغاز شد ، موقعیت خود را در مناطق امن کرده و به خوبی مدیریت شده است. در برخی از مناطق با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استانها و سپاه. ”

به دنبال اجرای طرح شهید سلیمانی ، عروق کرونر را افزایش داده و تعداد بیماران را کاهش دهید

لاری گفت: “در این طرح ، ما به دنبال هوشیاری نسبت به افراد خوب هستیم و با کمک تیم خود ، برای همه افراد آسیب دیده ، 10 نفر را نیز می شناسیم تا با آنها تماس بگیرند و از نیروهای قدرت بسیج آنها را شناسایی می کند. ” ما قرنطینه جذب می کنیم. به موقع ، ما رفتار نظارتی آنها را کنترل خواهیم کرد و بر این اساس ، با اجرای این طرح ، قادر به نظارت خواهیم بود

وی گفت: نتیجه برنامه شهید سلیمانی افزایش مطالعه علل از دست دادن خون و کاهش تعداد رگهایی است که مثبت بوده و با شناسایی بیماران و تمیز کردن افرادی که در فقط 10٪ از مطالعات علل مخفی انجام شده است. ”

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: اجرای این طرح تعداد افراد آلوده به کوید 19 را افزایش داده است. “این طرح اوج سن را نشان می دهد خدمات بهداشتی و درمانی و وزارت بهداشت را به هدف نهایی “مکانی بهداشتی برای همه خانواده ها” رسانده است. “؛ علاوه بر این ، در هر خانواده ، یک نفر به عنوان سفیر بهداشت تعیین می شود تا درخواست مشاوره بهداشت را داشته باشد.

محدود کردن چراغ های قرمز و نارنجی را ادامه دهید

لاری در مورد پتانسیل گفت: “این منطقه همچنان به مناطق قرمز و روشن محدود می شود و بازگشایی مناطق آبی و آبی زندگی مردم را آسان تر می کند و مشکلات اقتصادی را کاهش می دهد.” Covid 19 و هنگام بازگشایی طبیعی است. وزارت بهداشت با هرگونه وابستگی سیاسی یا نهادی در این زمینه ها مخالف است. از طرف دیگر ، وضعیت در مناطق آبی و زرد ممکن است موقتی باشد ، بنابراین در هر صورت ، افراد هر منطقه ، صرف نظر از رنگ بیماری ، باید طبقه بندی ها را دقیقاً دنبال کنند.

وی همچنین گفت که 46 پروژه اتاق نشیمن که قبلاً در دانشگاه های علوم پزشکی به اتمام رسیده اند انتظار می رود در سال جدید به پایان برسند: “در حال حاضر اتاق خواب در دانشگاه های پزشکی کم است ، اما شرایط ثبت نام دانشجو در این دانشگاه ادارات ، بدون ما به طور فزاینده ای در حال بررسی زیرساخت ها هستیم ، اما بودجه ای برای ساخت مسکن نداریم.

معاون وزیر فرهنگ و دانش آموزان افزود: با حمایت وزیر و رئیس برنامه و بودجه ، ما از اتمام این پروژه های انجام شده ستایش می کنیم تا در پایان پادشاهی “.

لاری با بیان اینکه 10 هزار دانشجو تا پایان قرن دوازدهم در خوابگاه ها زندگی می کنند ، افزود: 13 پروژه به بخشی از پروژه های ملی تبدیل شده و بودجه آنها در سال نو. در حال حاضر ، 94000 دانشجو در دانشگاه های علوم پزشکی اتاق خواب پیدا می کنند.

ساخت یک اتاق خواب به مساحت 5500 متر مربع در خراسان شمالی

یک مقام وزارت بهداشت گفت: با کمک وزیر بهداشت با کمک صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت و معاون وزیر فرهنگ و کودکان آموزش و پرورش ، روش هایی برای ایجاد کلاس های درس برای دانشجویان ایجاد کرده است ، از جمله وام برای ساخت و تکمیل خوابگاه ها و حتی فروش واحدهای مسکونی اجاره ای توسط دانشگاه ها. .

لاری ادامه داد: “امسال پنج دانشگاه آموزش پزشکی در کشور خرید آپارتمان را با وام 2 ساله و بلند مدت آغاز کرده اند و صندوق رفاه پرداخت تولوی ”

وی گفت: در خراسان شمالی احداث یک اتاق خواب به عرض 5500 متر مربع دیده می شود که در راستای برنامه های ملی است و ساخت فروشگاه و تکمیل اتاق دانشگاه علوم پزشکی بجنورد و خرید اتاق خواب و بانک وام و بانک پس انداز. با سیستمی که به نفع دانش آموزان این منطقه ساخته شده است. در حال حاضر ، 456 اتاق نشیمن شامل اتاق های مدنی ، معتبر ، اجاره ای ، تعاونی و خودگردان در کشور وظیفه راه اندازی دانشجویانی را دارند که نیاز به اسکان در دانشگاه های علوم پزشکی دارند.

admin

زمان ثبت نام برای تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد پزشکی تمدید شد

مقاله قبلی

کارآزمایی واکسن کرونا ایرانی در بهمن و اسفند انجام می شود

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *